Osmanlı Proje, Enerji Kimlik Belgesi, Mekanik Proje
 
Ana Sayfa
 
Enerji Kimlik Belgesi
 
Mekanik Proje
 
Periyodik Kontrol
 
Sıkça Sorulan Sorular
 
Haberler & Duyurular
 
Belgelerimiz
 
İnsan Kaynakları
 
Mevzuat
 
Teknik Bilgiler
 
Referanslar
 
İrtibat
   
 
     

Enerji Kimlik Belgesi Referanslarımız

Arge MerkeziFabrika


Doğalgaz Çevrim SantralıSatış Mağazası


Diğer Referanslarımız

   İnsan Kaynakları
   

Osmanlı İnsan Kaynakları Politikamız;

Osmanlı İnsan Kaynakları, yenilenen, gelişen, büyüyen yapımız içerisinde, doğru insan kaynağının, doğru yerde, doğru zamanda, doğru pozisyon ve sorumluluklar çerçevesinde, uygun eğitim programları ile değerlendirilmesi konusunda çalışır.

Eleman Seçme ve Yerleştirme:

Osmanlı’da seçme ve yerleştirme süreci; vizyonumuz, misyonumuz, hedef ve kurum kültürümüze uygun temel özelliklerle, pozisyona ait özelliklere göre seçilmiş en uygun adayları Osmanlı Ailesine dahil etmektir. Osmanlı'da kariyer hedefleyen çalışanlar başvurularını info@osmanliproje.com.tr  adresinden, ilan verilen kariyer siteleri, yüz yüze mülakat, şirket çalışanları ya da iş ortaklarımızın önerileri gibi farklı kaynaklardan yapılabilmektedir.

Tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilmekte ve titizlikle incelenmektedir. Başvuru anında açık bir kadro olmasa da, yapılan tüm başvurular rutin olarak gözden geçirilir gerekli durumlarda mülakatlara davet edilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Seçme ve yerleştirme sürecinde İnsan Kaynakları veritabanında yapılan aramalar sonucu adayların her pozisyon için ihtiyaç duyulan aday profiline uygunlukları, gerekli özelliklere sahip olup olmadıkları tespit edilmektedir.

Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisan bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve özellikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar.

İnsan Kaynakları tarafından veritabanındaki adaylar ilk iş görüşmesi gerçekleştirilir. Aranan pozisyona uygun özelliklere sahip olduğu tespit edilen adaylar ikinci görüşme için davet edilirler. İkinci ve gereken durumlarda üçüncü görüşmeler, aday olunan pozisyonun üst veya iki üst bölüm yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. Her iki görüşmede de olumlu bulunan adaya, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifi yapılır.

Osmanlı ailesinde ilk işe başlayacak olan değerli iş arkadaşlarımıza işe başladıkları gün içerisinde oryantasyon programı uygulanmaya başlanır.

Osmanlı'da kariyer hedefleyen çalışanlar başvurularını info@osmanliproje.com.tr adresinden yapabilmektedirler.

Açık Pozisyonlar

  • İnşaat Teknikeri

Pozisyonlar

  • Makine Mühendisi
  • Elektrik Mühendisi
  • İnşaat Teknikeri

 

 

 
 
 

Osmanlı Proje  Ltd. Şti.
Adres: Refahiye Mahallesi, Necmettin Cevheri Bulvarı,
Köseoğlu Apartmanı, Kat: 1, No:1
Haliliye / Şanlıurfa
Tel: 0 414 315 38 15
info@osmanliproje.com.tr